Модеми для терміналів
Модем (акронім зі слів «модулятор» і «демодулятор») – пристрій, що у системах зв'язку для фізичного зіставлення інформаційного сигналу з середовищем, якою він поширюється, де він може перебувати без адаптування. Модем, як відправити дані з мережі, здійснює їх модуляцію, а після прийому вхідних даних здійснює їх демодуляцію в зрозумілий комп'ютеру сигнал.
Модеми бувають різних видів та типів, наприклад:
модеми працюючі через телефонну лінію, як комутовану, і некоммутируемую – телефонний модем, ISDN-модем, DSL-модем;
модеми, що працюють через некомутовані кабельні лінії – кабельні модеми LAN;
бездротові модеми, що працюють за стандартами GPRS, EDGE, 3G, LTE.
За типом виконання модеми бувають:
зовнішні підключаються через послідовні, паралельні порти та мережевий порт – COM, LPT, USB, LAN-Ethernet port – забезпечуються блоком живлення або живляться від шини USB;
внутрішні – встановлюються в комп'ютер або ноутбук та підключаються через слоти розширення – ISA, PCI, PCI-E, PCMCIA, AMR/CNR;
вбудовані – є складовою частиною обладнання куди підключені – материнська плата, ноутбук, докова станція.
За принципом роботи модеми бувають:
апаратні модеми - перетворення сигналу, підтримка фізичних протоколів, здійснюється вбудованим модемом DSP або мікроконтролером. Також в апаратному модемі присутній постійний записуючий пристрій, в якому знаходиться мікропрограма, що керує пристроєм;
модеми без ПЗУ - працюють виключно апаратно, проте перед роботою драйвер завантажує мікропрограму в модем;
напівпрограмні (controller based soft-modem - модем зі спрощеним контролером) - модеми, в яких частина функцій модему виконує комп'ютер, до якого підключений модем. Модем модулює та демодулює сигнал, а підтримкою мережевих протоколів займається програмна частина – драйвер; програмні (host based soft-modem - модеми без контролера) - операції з кодування сигналу, контролю помилок та управління протоколами реалізовані програмно і виробляються центральним процесором комп'ютера. У модемі знаходяться лише вхідні/вихідні аналогові ланцюги та перетворювачі (ЦАП та АЦП), а також контролер інтерфейсу (наприклад, USB).
Компанія VendigoPro як модеми для терміналів самообслуговування використовує добре зарекомендували себе з боку якості зв'язку, посилення сигналу та надійності пристроїв – бездротові модеми Huawei. Для всіх складових частин платіжних терміналів їх сенсорів, принтерів для терміналів, купюроприймачів та інших складових, компанія VendingPro використовує комплектуючі кращих світових виробників, не виняток у цьому і 3G модеми Huawei.
Модеми Huawei у компанії VendingPro використовують двох популярних та кращих моделей – Huawei E352b та Huawei E353, з можливістю підключення зовнішньої антени, до обох з них, для посилення слабкого сигналу оператора стільникової мережі.
Купити модем Huawei у компанії VendingPro ви можете як у складі платіжного обладнання, так і окремо, укомплектувавши його зовнішньою антеною чи ні і за найкращими цінами на ринку.